קוסם למבוגרים

רגע, קוסם זה לא לילדים?

כשאנחנו שומעים את המילה קוסם אנחנו מיד חוזרים בזיכרון לערבי הכיתה אליהם מגיע איש עם מגבעת גבוהה ואביזרים ומבצע לנגד עינינו אקטים מדהימים של ניסור השוליה שלו, שולחן שמרחף באוויר או שליפת שפן מהכובע.

אבל אם נחשוב על זה לרגע – כל דבר שמקסים אותנו הוא בעצם "קסם". ולכן המופע של רון גליקסמן – מחוץ למסגרת – הוא למעשה קסם, גם ללא שפנים, מטפחות ומבלי להעלים אף אחד.


בין אם אתם מתכננים ערב גיבוש, ערב פרידה, מסיבת יום הולדת או כל סיבה אחרת למסיבה (והאמת, לא תמיד גם צריך סיבה מיוחדת) – המופע של רון גליקסמן יהפוך את האירוע שלכם מאירוע רגיל לכזה שייחקק בזיכרון המשתתפים למשך זמן רב.


במופע יאתגר רון את המוח ואת החושים של המשתתפים. הקהל הוא מרכז האירוע והוא שותף מלא לכל מה שמתרחש על הבמה במהלך המופע.

המופע מותאם לאופי המסיבה ומשתתפיה, הן בתכניו והן באורכו, ומובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת שבסיומה תצטרכו לצבוט את עצמכם כדי להיות בטוחים שחזרתם למציאות.

קוסם למבוגרים

ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים הוא הזדמנות נהדרת לקרב בין העובדים ולהעלות את המורל שלהם דבר שמשפיע ישירות על תחושת השייכות שלהם וכמובן על השמחה שלהם במקום העבודה. יש כמובן אופציות רבות של אטרקציות לערב שכזה החל מנ

אמן טלפתיה

אמן טלפתיה מדהים לכל אירוע כדאי לכם להזמין עוד היום מדובר באחד מאמני הטלפתיה והאשליות המובילים בארץ! רון גליקסמן אמן חושים ייחודי ומרתק במופע שלו "מגע הקסם" יהפנט אתכם ויצחיק במופע הטלפתיה החדש שלו. א