אמן חושים לאירועים

אמן חושים לאירועים יכול להיות האטרקציה המדהימה ביותר לאירוע שלכם. כשבוחרים אמן חושים כדאי לשים לב שהוא מגיע עם המלצות או מחברים ומכרים או מרחבי האינטרנט כמו גוגל ופייסבוק. הסיבה שאמני חושים לאירועים היא אופציה כה מרתקת היא העובדה שמדובר במופע שמשלב דברים יוצאי דופן שלא נתקלים בהם ביום יום. כמו לדוגמא טלפתיה שהיא קריאת מחשבות, אשליות למיניהן , זריזות ידיים ועוד. אמן חושים לאירועים היא אטרקציה שהפכה למיינסטרים של עולם האירועים כך ששכיח מאוד לראות אמן חושים כמעט בכל אירוע בין אם זה בר מצווה, בת מצווה, חתונה, חוג בית, ערב גיבוש, כנס, הרצאה או סמינר. למעשה אני לא אחדש לכם כשאומר שלרוב אמני החושים המובילים בתחום יש רפרטואר די דומה בכל הקשור למופע עצמו אבל אמן החושים והאישיות הייחודית שלו היא שעושה את המופע. לכן כדאי לוודא שאמן החושים לאירועים שאתם בוחרים בו יהיה אדם בעל יכולות תקשורת בינאישית, חברותיות ומעל הכל חוש הומור. אמן חושים כזה בוודאי יוכל לספק לכם מופע מהפנט ומרתק שיהיה מסמר האירוע שלכם, הדובדבן שבקצפת.

המגמה בשנים האחרונות היא לשלב תכני בידור חדשים ומקוריים באירועים פרטיים – בידור שהאורחים שלהם לא ראו קודם לכן, כדי שהאורחים שלהם יזכו לחוויה הטובה ביותר שיש. זהו פתרון אידיאלי עבורנו שרוצים לספק לאורחים שלנו את הבילוי הטוב ביותר וחוויה בלתי נשכחת שתשאיר להם חשק לעוד.


המטרה שלנו היא להעניק לאורחי האירוע שלנו את החוויה האולטימטיבית, בין אם זה אמן חושים לבר מצווה או חתונה או אירוע חברתי גדול. אמן חוש האירועים הוא הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה לשדרג את האירוע שלו ולהפוך אותו לבלתי נשכח.


מהו אמן חושים לאירועים, מהו תוכן המופע שהוא מציע, מדוע זה תוכן בידורי מומלץ לכל סוגי האירועים וכיצד תוכלו למצוא אמן חושים מקצועי ומוכשר להזמין לאירוע שלכם בכתבה הבאה .


מהו אמן חושים לאירועים?

באמצעות מופע מרהיב המשלב את כל חמשת החושים במהלכו, ושיתוף אינטראקטיבי עם חברי הקהל מהקהל, אמן חוש האירועים נותן לאורחי האירוע הצצה אל עולמות הקסם והתופעות יוצאות הדופן שבדרך כלל אינן מוכרות.


זוהי טעות נפוצה שאמן חושים לאירועים וקוסם זהים. אמן החושים, לעומת זאת, מתמחה בתרגילים מנטליים ובקומיקס מעורר מחשבה שנועדו להותיר את הקהל בתדהמה לנוכח התופעות המוזרות הללו.


כאמן חושים לאירועים, תוכל להדגים טכניקות שיכולות להשפיע על האופן שבו הצופים חושבים ואף לקרוא את מחשבותיהם.


אמני חושים מציגים אירועים בעלי תכונות שונות לחלוטין מהיכולות שמציגים קוסמים, למשל, חיזוי עתידות, קריאת מחשבות, תרגילים פסיכולוגיים וטלפתיה.


מה כוללת טלפתיה?

בעולם, רוב האנשים תופסים את הטלפתיה כיכולת על-טבעית, ובעלי יכולת זו נחשבים ליצורים יוצאי דופן עם יכולות על-טבעיות.


אמן חושים באירוע יכול להפגין את היכולות הללו, לקרוא מחשבות של אדם אקראי מהקהל על ידי ניחוש מספר או מילה שזה עתה העביר בראשו, ואפילו לחזות את עתידו.


אמן חושים לאירועים מנוסה ומקצועי ישלב את חברי הקהל באופן אקראי במופע וייצור איתם אינטראקציה בצורה שתדהים את הקהל – הוא יגרום להם לקרוא מחשבות של אחרים, ליצור קשרים טלפתיים ועוד.


אנו מחשיבים טלפתיה כמדהימה ובלתי נתפסת, כמו גם יכולות יוצאות דופן אחרות מהעולמות יוצאי הדופן. לכן אנחנו כל כך סקרנים לגביהם ורוצים ללמוד עליהם יותר.


קוסם ואמן חושים הם סוגים שונים של בידור לאירועים.

מופעי קסמים הם משהו שכולנו כנראה ראינו, בין אם בילדותם ובין אם כמבוגרים - הם בהחלט מופעים נהדרים, אבל הם שונים לחלוטין מהופעות של אמני חושים.ההבדלים נעוצים באופן שבו אמני חושים מציגים את המופעים שלהם לקהל ובאופן שבו הם בונים את התוכן שלהם. קוסם מלווה בדרך כלל על ידי איש צוות אחר שעוזר לו לבצע את הטריקים שלו, בעוד אמן טלפתיה מצטרף לקהל באופן אקראי – מה שמוסיף לחוויה ולפלא של הקהל.


כאשר אמן הטלפתיה מבצע את התרגילים עם המשתתפים בצורה כל כך משכנעת, הקהל יטיל ספק בכל מה שלמד עד כה ויישאר עם תחושת ציפייה ותחושת פליאה.


מה יהיה תוכן האירוע של אמן חושים?

במהלך המופע, אמן חושים שילב מספר סוגי תוכן והזמין את חברי הקהל להשתתף באופן פעיל במהלך המופע שלו.


ניבוי

התפיסה שלנו לגבי חיזוי עתידות היא שהיא שייכת לעולם לא ידוע ומעט מסקרן - אבל אמן חושים יגרום לנו לפקפק במה שחשבנו שידענו כשהוא מראה כיצד הוא יכול לחזות את עתידו של משתתף קהל אקראי לחלוטין, תוך ניחוש פרטים בלתי אפשריים מעברם מבלי להכיר אותם מראש, ומשאיר את הקהל פתוח לרווחה ולהוט לעתיד.


טלפתיה או במילים אחרות קריאת מחשבות

היכולת לקרוא מחשבות היא מאפיין ייחודי נוסף של אמן חושים. אנחנו גם מחשיבים אותם כיוצאי דופן עבורנו. אמן החושים יזמין משתתפים מהקהל, שישמשו להדגים לחברי הקהל כיצד הוא מסוגל לקרוא את מחשבותיהם בקלות כה רבה. אמן אירועים אמיתי מקצועי ומנוסה לא רק יגרום למשתתפים לקרוא את המחשבות אחד של השני אלא אפילו יגרום להם לשמוע את מחשבותיהם גם אם הם לגמרי לא מכירים אחד את השני.


טלפתיה ומניפולציות על המיינד

אמן חושים יכול להפוך את הנסתר לגלוי ולהראות לך איך הוא מסוגל לנחש את המילה הבאה בראש שלך רק על ידי קריאת מחשבותיך. כפי שהוזכר בתחילת מאמר זה, טלפתיה היא יכולת מוזרה ביותר השייכת לעולמות הנסתרים בעינינו. פעילות אינטראקטיבית במיוחד, פעילות זו תגרום לקהל להטיל ספק בכל מה שהוא יודע ומאמין עד היום.

לסיכום, אמני חושים יכולים להביא לכם את פתרון הבילוי האולטימטיבי לאירוע הבא שלכם – במיוחד בכל הנוגע לספק לאורחים שלכם בידור ברמה הגבוהה ביותר, חוויה שהם לעולם לא ישכחו. תובנה לעולמות יוצאי דופן שרובנו לא מודעים אליהם ולא מודעים להם כלל.


אם אתם מחפשים אמן חושים מומלץ לאירוע שלכם ראשית כמובן שאני ממליץ על עצמי :)

מוזמנים ליצור איתי קשר 050-9189188.


אבל אם אני תפוס אל דאגה הרשו לי להמליץ לכם על אמן חושים מדהים עמית למקצוע ששמו במקרה גם עמית.

עמית חיים אמן חושים מהמעלה הראשונה במופע מדהים שישאיר אתכם עם פה פעור.

מוזמנים להתרשם ממנו כאן.

בשנים האחרונות תחום הפקות האירועים תופס תאוצה. מכיוון שאנו משתתפים בכל כך הרבה אירועים בחיינו ואנחנו מוזמנים לכל כך הרבה אירועים, אנו מרגישים שאנו רוצים שהאירוע החשוב בחיינו או חיי יקירינו יהיה יפה, נ

בהבאת אמנות חושית לאירועים עסקיים ופרטיים ברחבי העולם, לרון גליקסמן יותר מ-25 שנות ניסיון בארץ ובחו"ל. חבר באגודת אמני ישראל ובאגודת הקוסמים, קוסם גדול עם חוש הומור. את מופע האמן המדהים שלו כבר ראו עש