top of page

רון גליקסמן איך הפכתי לאמן חושים

"בחרתי לקחת את הסיכון ולקפוץ למים מהפחד שיבוא יום ואסתכל אחורה ואצטער".

כך פותח את הראיון רון גליקסמן אמן טלפתיה מומלץ מזה שני עשורים .

רון התחיל בהגשמה בשני מישורים. תחילה, נרשם ללימודי תואר ראשון בקרימנולוגיה ומשאבי אנוש אותם השלים ומשם במקביל חזר לעסוק בתחום החשבונאות במשרד שהקים ובנסוף החל לעבוד כחשב שכר במכון סאמיט.

בשביל ההגשמה הנפשית החל לפתח את עצמו בתחום שהיה מוכר לו עוד מהילדות. "אני קוסם". קוסם?!, כן קוסם!".


זו החלטה מוזרה להיות אמן חושים לא?

" לא יודע אם הביטוי מוזר הוא הנכון ביותר, אני רק יודע שעשיתי צעד שאני שמח עליו".

ואמנם במשך 4 שנים הקדיש רון את זמנו לתחום מופעי האשליות.

הוא החל ללמוד ולקחת חלק בהשתלמויות וקורסים בארץ ובחו"ל.

"עבדתי על פיתוח של היכולות שלי והופעתי המון מול ילדים ומבוגרים. הרגשתי שפה אני מגשים את עצמי".


איזה סוג של קוסם אתה?

" אני מגדיר את עצמי כאומן חושים יש שקוראים לזה אמן טלפתיה או קוסם למבוגרים. כמישהו שמצא את החוש השביעי... במופע שלי "מחוץ למסגרת" אני מנסה להעביר לקהל את אמיתות החיים כפי שהן מצטיירות בעיניי תוך שימוש בקסם שסובב אותנו תמיד".

במופע מבדר שלקהל חלק גדול בו רון מציג מזה שנים רבות מופע טלפתיה במסגרות שונות בכל סוגי האירועים , כנסים, ערבי גיבוש חברה, ימי הולדת, בר או בת מצווה, מסיבת רווקות,חברות שונות, חוגי בית, בתי מלון, בנקים ומה לא. המופע המוצלח התקיים כך כבר לעיניי עשרות אלפי אנשים בארץ ובעולם והוא זוכה להצלחה מסחררת.

רון היה חבר באגודת הקוסמים ואף שימש כיושב הראש שלה. וכן הוא חבר באיגוד אמני ישראל.


איך מגיבים הילדים לזה שאבא שלהם אמן חושים?

"מאושרים! הם אלו שרואים ראשונים את הקסמים שלי והם אלו גם שמאשרים או פוסלים אותם".


איך מפתחים קריירה של אמן חושים?

" במקרה שלי מדובר כאמור בהגשמת חלום. חלום ואמונה שחברו יחדיו ושהקפיצו אותי לנקודה זו בחיי"

השילוב בין הקסמים לעסקיי האחרים הוא בעצמו סוג של קסם . הקסמים זה המקום שלי להביע את עצמי. אני רואה ומחשיב את עצמי כמקצוען לכל דבר אבל עדיין מקפיד לשלב בין עולם האשליות ואמנות החושים לבין עולם העסקים.

קסם הוא סוג של מפתח שפותח דלתות רבות. המפגש בין עולם העסקים ה"קשוח" מצד אחד ועולם הקסמים והפנטזיה מהצד השני יוצר עבורי ועבור קהל לקוחותיי חוויה ייחודית ומיוחדת. ובנוסף לכך , הכיף, האושר והשמחה הניבטים מפניהם של הצופים בהופעותיי, לצד המחשבה והאמונה שאני מצליח להעביר מסר חשוב הם הם השכר הכי חשוב עבורי".


הבנתי בנוסף שיש לך עוד עיסוק?

" לצד החשבונאות והקסמים הקמתי עסק משותף עם אחי, משרד הפקות. אחי בא מתחום האופנה. הוא סטודנט בבצלאל לעיצוב אופנה והוא מתעסק היום בכל מה שקשור לאופנה, סטיילינג, לימוד הליכה על מסלול ותדמית אישית לדוגמניות. מצאנו את עצמנו נעזרים אחד בשני כל אחד לצרכיו ולהפקותיו שלו עד שהבנו שטובים השניים, בייחוד כשמדובר בשני אחים, והחלטנו להקים ביחד את העסק הזה. היום אני שמח על הצעד הזה כי הוא נכון והוא מוכיח את עצמו. עוד תרומה לנוכחות שלי בתחום אטרקציות למסיבות ולמופעים לכנסים ועוד.

אני פה בשביל להפיץ את הבשורה , לקדם את אומנות החושים, לעשות כיף וליהנות מהחיים. לא הרבה אנשים יכולים להעיד על עצמם שהם מצליחים לעשות זאת בחייהם. ובכל זאת אני דוגמא לכך שאפשר..."


להזמנת רון גליקסמן אמן החושים למופע חייגו 050-9189188 או שלחו מייל glikmagic@gmail.com

Comments


bottom of page