ערב גיבוש לעובדים

מתכננים ערב גיבוש לעובדים ? רוצים לשמוע על אטרקציה בלתי נשכחת שהעובדים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה הרבה אחרי? מוזמנים לקרוא על מופע של אמן חושים .


מומלץ להזמין אמן חושים מנוסה ומקצועי להופעה אם אתם מתכננים ערב גיבוש לעובדים ורוצים שיהיה בלתי נשכח וכמובן גם שיהיה כיף גדול לאורחים.

הזמנת אמני חושים כאטרקציה המרכזית לערבי גיבוש היא אחת הבחירות המובילות.

אמן חושים הוא לא קוסם כך שהמופע שלו מתמקד באירוע הייחודי שלכם וכולל קריאת מחשבות, סוגסטיות , ניבוי ועוד וזאת בניגוד למופע קסמים רגיל שמיועד בעיקר לילדים וכולל טריקים וזריזות ידיים.

אמן חושים טוב בוחר בקפידה את תוכן המופע בהתאם . למעשה הוא יכול ממש לארגן הרצאה סביב נושא מסוים לפי דרישת הלקוח ולשזור בו את המופע העל חושי כך שזה מתאים מאד לערבי חברה וכנסים.

אמן החושים הוא השואף, למעשה, לעלות אל עולם הקסם המסודר באמצעות הפעלת החושים בלבד. לדוגמה, אם מתנדב או קבוצת מתנדבים נמצאים בקהל ובחרו מתוך בחירה מוגבלת לבקשת האמן, האמן יוכל לזהות את בחירתם למרות שלא צפה בהם.


אמנות החושים - המקום בו לא מדברים דיבור והרגש והחושים הם שפה

היא מבטאת יותר מכל את התקשורת הבלתי מדוברת שבאמצעותה ניתן להפיק מופעי קסמים המבוססים על נטיות של מתנדבים בקהל שיוזמנו להציג עם הקוסם. הוא תמיד יזהה את הבחירות שלהם ויעשה זאת בדייקנות. במופע חושי מעורבים המשתתפים במגוון רחב של אטרקציות, תוך שהם צופים בהמוני פרטים המשתתפים בו זמנית במחזה. אמני חושים הם מה שאתה צריך כדי לקדם את האירוע שלך אם אתה מרגיש שהגיע הזמן לשדרוג.ערב גיבוש לעובדים אמן חושים
רון גליקסמן


שילוב אמן חושים לערב גיבוש

זה נעשה על ידי אמן חושים שמלחין מופע הקשור לאירוע. כאשר אמן חושים מציג לפני או אחרי הופעה, הוא יוכל להכין קישורים רלוונטיים. הופעה חושית לוקחת את מושג הקסם צעד מעבר למחוזות הזריזים, והופכת אותו למשהו חושי ואף טלפתי על ידי קריאת הרגשות, הרגשות והתחושות של חברי הקהל והמתנדבים המוזמנים להציג עם הקוסם.


ערבי גיבוש עם רון גליקסמן - אמן חושים

נוכל להביא לכם מופע חושי שיהפוך את ערב הגיבוש שלכם לאירוע הסוחף, העוצמתי והמעניין שכל מנהל ועובד יעריכו. הניסיון של רון גליקסמן בארגון מופעים המתמקדים באמנות חושים אפשר לו לארגן ערבי הדרכה לעובדי אומנויות חושים. הזמינו חוויה חושית שתהפוך את האירוע שלכם לרגע שייזכר.

החיים נועדו ליהנות, אבל זה לא תמיד קל. יש לנו כל מיני דאגות ודברים שמפריעים לשקט שלנו במהלך היום, ורובנו רק מחכים להזדמנות הראשונה שיש לנו להירגע ולשכוח מהכל. האם אתה יודע איך להירגע, ליהנות, ולשכוח מ