top of page

מנטליסט

כולנו רוצים לצאת מדי פעם מהשגרה המוכרת והמשעממת שלנו, ולחפש פתרונות בידור מקוריים וייחודיים שיחליפו את אלו שאנו נהנים מהם בדרך כלל. מנטליסטים מבצעים מופע המשלב את כל חמשת החושים ומציג יכולות הקשורות בדרך כלל למחוזות הנסתרים והבלתי נראים.

אבל מה זה בדיוק מנטליסט? ולמה ניתן לצפות ממופע הטלפתיה שהוא מציג?


כמעט כולנו מכירים את המושג "מנטליזם" או "קריאת מחשבות" , "אמן אשליות" וכו'.

מנטליסט הוא אמן, פרפורמר המציע מופע על חושי שמצד אחד מדהים את הקהל ומצד שני קליל ומבדר.

הייחודיות של המופע בין השאר היא שהוא מערב את חברי הקהל באופן פעיל.

לעתים קרובות משווים מנטליסטים לקוסמים למבוגרים, אבל למעשה מדובר במופע שונה לחלוטין.

בעוד שהקוסם משתמש לרוב בעזרים וטריקים למיניהם המנטליסט נעזר ביכולות מיוחדות שלמד ורכש בעקבות נסיון.

ביניהן קריאת שפת גוף, סוגסטיה, דמיון מודרך ועוד.


מה כלול בהופעה של מנטליסט?

הופעה של מנטליסט מספקת חוויה אולטימטיבית לכל צופה ובפרט למי שנמשך לעולמות המוזרים והמרתקים, ובינינו כולנו כאלה :).

מנטליסטים מציגים יכולות שנתפסות לרוב כעל טבעיות, או אפילו בלתי אפשריות. עם זאת, מנטליסטים הופכים את הבלתי אפשרי לאפשרי, ומשאירים את הקהל שלהם המומים ונדהמים מהגילויים הבלתי אפשריים.

המנטליסטים מציגים יכולות שונות ויוצאות דופן המאפשרות להם להציץ למוחם של הצופים – בין היתר באמצעות קריאת מחשבות, יכולות טלפתיות, קריאת שפת גוף, חיזוי העתיד, מציאת חפצים נסתרים ושליחת מחשבות לנפשו של מישהו אחר.האם כל המנטליסטים מציעים את אותו מופע?

כיום יש בשוק מבחר מגוון של אנשים המציגים את עצמם כמנטליסטים, ולכל אחד מהם כישורים משלו, אבל יש מכנה משותף בכל הנוגע לתוכן של מופע מנטליסט, אותו ריכזנו עבורכם -


קריאת מחשבות

קריאת מחשבות, עבור רבים מאיתנו, היא יכולת בלתי אפשרית, חלק מהעולם הלא נודע והנסתר.

מול הקהל, מנטליסט ידגים את יכולותיו על ידי הזמנת מישהו מהקהל לקרוא את מחשבותיו.

המנטליסט שותל מילים, מספרים ומחשבות במוחו של אדם זר, המנטליסט אפילו לא מכיר אותו, ובכל זאת הוא מדייק עד לפרטים הקטנים ביותר, וזה משאיר את הקהל הצופה עם פה פעור מתדהמה.


תרגילים פסיכולוגיים

אמן חושים טוב יודע להשתמש בכלים פסיכולוגים כמו סוגסטיה (השאה), מניפולציה על מחשבות הקהל, בלבול והסחת דעת ועוד. כל אלו משמשים על מנת להפתיע ולרגש את המשתתפים במופע.


נבואות

אנו חשים סקרנות רבה לגבי חיזוי עתידות, שכן זוהי תופעה על טבעית שהמדע אינו יכול להסביר. כתוצאה מכך, אנו חשים סקרנות רבה גם לגבי העתיד. כל אחד היה רוצה שמישהו חוזה את עתידו ויגיד לו מה יקרה אחר כך, לטוב ולרע. מנטליסטים מזמינים חברי קהל, מנחשים פרטים על העבר שלהם, ואפילו מנבאים את עתידם, ומשאירים את הקהל סקרן ונדהם.


מנטליסט רון גליקסמן


תרגילים עם קלפים

חלק מאמני החושים יודעים להשתמש ומוכשרים גם במופעים המשלבים זריזות ידיים.

מנטליסט הוא אמן בכל הנוגע לטקטיקות המושכות את העין ועל כן בין השאר הוא מתמחה בתרגילי קלפים לדוגמה. הרבה פעמים אמן החושים יציג זאת בפני הקהל אחד על אחד בקסמי קלוז אפ מה שתורם ומגביר את החוויה האישית בנוסף המופע הכללי שנערך בפני כולם,למה כדאי להזמין הופעה של מנטליסט?

הופעות של אמני חושים הפכו לבחירה המובילה של אטרקציות לאירועים.

כפי שציינו במדובר בהופעה ייחודית שמספקת ריגוש והשתאות מצד אחד והרבה הומור ובידור מהצד השני.

צאו מהשגרה – מדי פעם כולנו אוהבים לשבור את השגרה וליהנות קצת. באיזו תדירות אתה יכול ללכת לקולנוע או למסעדות? סביר להניח שרובנו מעולם לא השתתפנו בהופעה עם אותו סוג של תוכן מקורי, מיוחד ויוצא דופן

כמו מופע על חושי– מכיוון שזה לא בילוי נפוץ במיוחד, וסביר להניח שלא ראינו הופעה כזו הרבה פעמים.

גילוי עולמות חדשים - רבים מאיתנו נמשכים ומפגינים מידה רבה של סקרנות כאשר אנו נתקלים בלא נודע.

מנטליסט גורם לנו להכיר את הלא נודע ומותיר אותנו נדהמים ומעורערים מכל מה שהכרנו.

כל המשפחה יכולה ליהנות ממופע - ההופעה מתאימה לכל הגילאים ויכולה לספק בידור המתאים לכל המשפחה.

גם כשמדובר בערב משפחתי כמו חגיגת יום הולדת וגם להבדיל נניח מופע שנערך עבור ערב גיבוש לעובדים אתם יכולים להיות בטוחים שתהיה חוויה מדהימה ומגבשת.

אתה יכול להמליץ ​​על מופע מנטליסט?

מלכתחילה אנו ממליצים בחום לגשת לעבודת החיפוש באותה רצינות שהייתם ניגשים לכל בילוי או שירות אחר – ישנם אנשים רבים המציגים עצמם כמנטליסטים, אך לא כולם מומחים בתחומם.

כך, אם תקליד "מנטליסט" במנוע החיפוש באינטרנט תמצא הרבה מאד תוצאות .


בסופו של דבר, עליך לחפש המלצות של משתתפים קודמים כדי שתוכל לשאול אם הם נהנו מהמופע, איך הם מתארים את חווית העבר שלהם, אפשר למצוא ביקורות רבות ברשת האינטרנט כמו לדוגמה בגוגל או פייסבוק.

כמובן שאם אין כלל ביקורות זה מעורר סימני שאלה.


אם אנחנו מכירים אישית במקרה מישהו שהיה במופע זה הכי טוב כמובן. נוכל לקבל מידע אמיתי ובלתי אמצעי שנוכל לסמוך עליו. המלצות מפה לאוזן כמו בכל תחום הם הכי טובות.


לסיום, מופע מנטליסט הוא פתרון הבידור המושלם למי שמחפש לברוח משגרה וליהנות ממופע מרגש עם חברים, לכנסים, ערבי גיבוש, ימי הולדת, בר/ת מצווה ולמעשה לכל אירוע או התכנסות אחרת.

מחפשים מנטליסט מדהים התקשרו עכשיו 0509189188 רון גליקסמן

Comments


bottom of page