מנטליסט

כולנו רוצים לצאת מדי פעם מהשגרה המוכרת והמשעממת שלנו, ולחפש פתרונות בידור מקוריים וייחודיים שיחליפו את אלו שאנו נהנים בדרך כלל. מנטליסטים מבצעים מופע המשלב את כל חמשת החושים ומציג יכולות הקשורות בדרך כלל למחוזות הנסתרים והבלתי נראים. כפי שציינו בכתבה הקודמת, נסביר מה זה מנטליסט ולמה כדאי להשתתף גם במופע.


כמעט כל מי שיש לו קשר לקסם מכיר את המושג "מנטליזם". מנטליסט מציע מופע הכולל את כל החושים, עם פעילויות אינטראקטיביות המערבות את חברי הקהל.


לעתים קרובות משווים מנטליסטים לקוסמים מבוגרים, אבל למעשה מדובר בביצוע שונה לחלוטין מכיוון שהמנטליסטים הולכים קצת יותר רחוק מקוסמים בעולם הקסמים.


המאמר הבא יסביר מיהו מנטליסט, מה תוכן ההופעה שלו, ולמה כדאי להזמין כרטיסים להופעה שלו.


האם יש דבר כזה מנטליסט?

רבים מאיתנו מקשרים בטעות מנטליסטים לקוסמים, כאשר למעשה הם מתמחים בתחומים שונים לחלוטין, נוגעים בכל חמשת החושים של הקהל, ומספקים חוויה אולטימטיבית למי שנמשך לעולמות המוזרים והמרתקים.


מנטליסטים מציגים יכולות שנתפסות לרוב כעל טבעיות, או אפילו בלתי אפשריות. עם זאת, מנטליסטים הופכים את הבלתי אפשרי לאפשרי, ומשאירים את הקהל שלהם המומים ונדהמים מהגילויים הבלתי אפשריים.


למנטליסטים יש יכולות שונות ויוצאות דופן המאפשרות להם להציץ למוחם של הצופים – בין היתר באמצעות קריאת מחשבות, יכולות טלפתיות, קריאת שפת גוף, חיזוי העתיד, מציאת חפצים נסתרים ושליחת מחשבות לנפשו של מישהו אחר.
במה עוסקת התוכנית המנטליסטית?

כיום יש בשוק מבחר מגוון של אנשים המציגים את עצמם כמנטליסטים, ולכל אחד מהם כישורים משלו, אבל יש מכנה משותף בכל הנוגע לתוכן של מופע מנטליסט, אותו ריכזנו עבורכם -


קריאת מחשבות

קריאת מחשבות, עבור רבים מאיתנו, היא יכולת בלתי אפשרית, חלק מהעולם הלא נודע והנסתר. מול הקהל, מנטליסט ידגים את יכולותיו על ידי הזמנת מישהו מהקהל לקרוא את מחשבותיו.


המנטליסט שותל מילים, מספרים ומחשבות במוחו של אדם זר, המנטליסט אפילו לא מכיר אותו, ובכל זאת הם מדויקים עד לפרטים הקטנים ביותר.תרגילים פסיכולוגיים וטלפתיה

באותו אופן שקריאת מחשבות היא היכולת לקרוא את מחשבותיו של אדם, טלפתיה היא היכולת לחשוב בקול רם ולנחש פרטים על המתרחש בראשו. מנטור יבחר באקראי משתתפים מהקהל ויגרום להם לתקשר טלפתית זה עם זה - מה שישאיר את הקהל פתוח לשאלות.


נבואות

אנו חשים סקרנות רבה לגבי חיזוי עתידות, שכן זוהי תופעה על טבעית שהמדע אינו יכול להסביר. כתוצאה מכך, אנו חשים סקרנות רבה גם לגבי העתיד. כל אחד היה רוצה שמישהו חוזה את עתידו ויגיד לו מה יקרה אחר כך, לטוב ולרע. מנטליסטים מזמינים חברי קהל, מנחשים פרטים על העבר שלהם, ואפילו מנבאים את עתידם, ומשאירים את הקהל מצפה ליותר.


מנטליסט רון גליקסמן


תרגילים עם קלפים

המנטליסט הוא אמן בכל הנוגע לטקטיקות המושכות את העין, שכן הוא מתמחה בתרגילי קלפים. כמו כן, מדובר בפעילות אינטראקטיבית ומרגשת מאוד, אשר תמשוך אנשים שונים מהקהל ותרגש אותם.למה כדאי לך להשתתף בהופעה של מנטליסט?

השתתפות במופע מנטליסט מומלץ מאוד מסיבות רבות. הסיבות הבאות ישכנעו אותך לרכוש כרטיסים להופעה הקרובה:


צאו מהשגרה – מדי פעם כולנו אוהבים לשבור את השגרה וליהנות קצת. באיזו תדירות אתה יכול ללכת לקולנוע או למסעדות? סביר להניח שרובנו מעולם לא השתתפנו בהופעה עם אותו סוג של תוכן מקורי, מיוחד ויוצא דופן כמו Mentalist – מכיוון שזה לא בילוי נפוץ במיוחד, לא ראינו הופעה כזו בעבר.

יצירת גבולות חדשים - רבים מאיתנו נמשכים ומפגינים מידה רבה של סקרנות כאשר אנו נתקלים בלא נודע. מנטליסט גורם לנו להכיר את הלא נודע ומותיר אותנו נדהמים ומעורערים מכל מה שהכרנו.

כל המשפחה יכולה ליהנות ממופע - כמובן שאנו שואפים לספק בידור המתאים לכל המשפחה, מופע מנטליסט המתאים לכל הגילאים כך שתוכלו לקחת גם את ילדיכם וליהנות מחוויה קרובה ומגבשת.


אתה יכול להמליץ ​​על מופע מנטליסט?

מלכתחילה אנו ממליצים בחום לגשת לעבודת החיפוש באותה רצינות שהייתם ניגשים לכל בילוי או שירות אחר – ישנם אנשים רבים המציגים עצמם כמנטליסטים, אך לא כולם מומחים בתחומם.


כך, אם תקליד "מנטליסט" במנוע החיפוש באינטרנט תמצא הרבה תוצאות שידהימו אותך.


בסופו של דבר, עליך לחפש המלצות של משתתפים קודמים כדי שתוכל לשאול אם הם נהנו מהמופע, איך הם יתארו את חווית העבר שלהם, ואם מחיר הכרטיס שווה למה שאתה משלם עבורו.


אותה עצה חלה על אלה מאיתנו המעוניינים לקיים מופע מנטלי באירוע פרטי. ניתן לפנות ללקוחות קודמים של המנטליסט ולשאול אותם האם הייתה להם חוויה טובה, האם היא מתאימה לילדים וכיצד יתארו את הקשר עם המנטליסט.


לסיום, מופע מנטליסט הוא פתרון הבידור המושלם למי שמחפש לברוח משגרה וליהנות ממופע מרגש ומרגש עם חברים.

מחפשים מנטליסט מדהים התקשרו עכשיו 0509189188 רון גליקסמן

בשנים האחרונות תחום הפקות האירועים תופס תאוצה. מכיוון שאנו משתתפים בכל כך הרבה אירועים בחיינו ואנחנו מוזמנים לכל כך הרבה אירועים, אנו מרגישים שאנו רוצים שהאירוע החשוב בחיינו או חיי יקירינו יהיה יפה, נ

בהבאת אמנות חושית לאירועים עסקיים ופרטיים ברחבי העולם, לרון גליקסמן יותר מ-25 שנות ניסיון בארץ ובחו"ל. חבר באגודת אמני ישראל ובאגודת הקוסמים, קוסם גדול עם חוש הומור. את מופע האמן המדהים שלו כבר ראו עש