top of page

למד כיצד לעשות טריק קלפים מזויפים עם השלבים הפשוטים האלה!


אין דרך טובה יותר להראות את הכישורים שלך מאשר לעשות טריק פנטסטי. ואין דבר יותר מרשים מאשר להוציא טריק קלפים מזויפים בקלות. אז למה אתה מחכה? התחל ללמוד את השלבים הפשוטים האלה וראה את התוצאות בעצמך!


איך לעשות טריק קלפים מזויפים.

כדי ליצור כרטיס מזויף, תזדקק לכמה חומרים וכמה מיומנויות. כדי לזייף כרטיס, תחילה עליך ליצור תבנית. תבנית זו ניתן למצוא באינטרנט או בחנות. לאחר מכן, תצטרך לשנות את הטקסט של הכרטיס. לשם כך, תצטרך להשתמש בפוטושופ או בתוכנת עריכת תמונות אחרת. לאחר שתבצע את השינויים, תצטרך להדפיס את הכרטיס המזויף ולגזור אותו מנייר. לבסוף, תצטרך לצרף את הכרטיס המזויף למעטפה ולשלוח אותו!


כיצד לשנות כרטיס

בעת שינוי כרטיס, ישנן שתי דרכים עיקריות: על ידי חיתוך טקסט והחלפתו במילים שלך; ועל ידי הוספת תמונות או גרפיקה. השיטה הראשונה פשוטה יותר אך גוזלת זמן רב יותר; עם זאת, זה בדרך כלל קל יותר מהשיטה השנייה. כדי להתחיל בחיתוך טקסט באמצעות Photoshop או תוכנה אחרת לעריכת תמונות:


1) בחר אחת מהשורות האהובות עליך משיר או סרט והדבק אותה במסמך שלך (או השתמש במשהו דומה).


2) גזרו את הטקסט בעזרת סכין חדה או מספריים.


3) הדביקו או הדביקו את הטקסט בחזרה למקומו באמצעות מוצרי דבק מותאמים אישית (כמו Jello).


4) שמור את המסמך הערוך שלך כתמונה (.jpg/.gif).


להנחיות נוספות כיצד לשנות כרטיסים באמצעות Photoshop או תוכנת עריכת תמונות אחרת:


1) לחץ על "כיצד לשנות כרטיסים" בחלק הראשי של מאמר זה לקבלת הנחיות נוספות כיצד ליצור כרטיסים שהשתנו באמצעות Photoshop או תוכנת עריכת תמונות אחרת.


2) בצע את השלבים הבאים ספציפיים לשינוי טקסטים:


א) התחל בבחירת הטקסט שברצונך לשנות (בכחול למעלה), ולאחר מכן לחץ על ערוך > גזור .


ב) הזן פרטים בסיסיים לגבי מה שישתנה (למשל, שנה את "צא" ל"צא" וכו'), ולאחר מכן לחץ על גזור.
כיצד להשתמש בקלף מזויף.

כדי להשתמש בכרטיס מזויף ביעילות, תחילה עליך ללמוד כיצד להשתמש בטכניקת כרטיס מזויף. זה כרוך בהבנת המכניקה של אופן הפעולה של כרטיסים וכיצד ליצור מזהה מזויף שנראה אמיתי.


ישנן שתי שיטות עיקריות בהן ניתן להשתמש בעת יצירת כרטיס מזויף: השיטה הישירה והשיטה העקיפה. השיטה הישירה כוללת שימוש בכתב היד ובתמונה שלך כדי ליצור תעודת זיהוי מזויפת.


כיצד ליצור תעודת זהות מזויפת

אתה יכול גם לעשות רישיון נהיגה מזויף על ידי שימוש בשירות מקוון או קנייה מחנות מקוונת. כמו כן, תצטרך לספק מידע מסוים כגון שמך, תאריך לידה, מספר תעודת זהות ומידע אישי אחר.


טיפים להכנת קלף מזויף.

ביצוע תעודה מזהה מזויפת יכולה להיות דרך מצוינת לחסוך כסף בתקציב הנסיעות שלך. זיוף הזהות שלך יכול לכלול כל דבר, החל מקבלת מספר תעודת זהות מזויף ועד יצירת רישיון נהיגה מזויף. כדי לגרום לזהות המזויפת שלך להיראות אמיתית, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:


1. גזרו והחתימו את מסמך המקור בתהליך דהייה או העברת חום.


2. צור קווי מתאר של הפנים שלך באמצעות נייר מעקב או עיפרון ולאחר מכן צבוע אותו בצבע אחר.


3. הדביקו יחד שתי תמונות של עצמכם - אחת שבה ניתן לזהות בבירור את האדם שעומד מאחורי תעודת הזהות המזויפת, ואחת שפחות סביר שייחזרו אליך.


4. צלם תמונה של המסמך המזויף וצרף אותו לסוג גב כלשהו (למשל, קרטון, מגבת נייר), כך שייראה כאילו הוא חלק מהמסמך המקורי.


5. לכו לחנות מקוונת ורכשו תבנית חיקוי תעודת זהות זולה או חבילת תוכנה לחיתוך קרטון שתעזור לכם ליצור תעודות זיהוי תקפות במהירות ובקלות.


סיכום

יצירת טריק בכקלף מזויף היא דרך מצוינת לגרום לאנשים להרגיש שהם בשליטה. על ידי שינוי כרטיס, אתה יכול ליצור אפקט שאי אפשר לשכפל. בנוסף, שימוש בכרטיסים מזויפים יכול לעזור לך לעקוף את אמצעי האבטחה או לשטות בפקידים. אם אתה מחפש דרכים להפוך את המתיחה הבאה שלך למוצלחת יותר, הקפד לעיין במדריך שלנו כיצד ליצור כרטיס מזויף. מוזמנים לקרוא עוד על אמנות האשליות ויכולות על טבעיות של אמני חושים.

Comments


bottom of page