אמן חושים מחיר

אמן חושים הוא אחת האטרקציות המבוקשות ביותר בעולם האירועים.

בין אם מדובר באירוע יום הולדת, בת מצווה, חתונה , כנס, ערב גיבוש או כל אירוע אחר , אמן חושים במופע על חושי מדהים הוא לרוב בחירה מתבקשת.

כשרוצים לדעת מה המחיר של אמן חושים צריך לקחת בחשבון שכמו בכל תחום אחר גם כאן המחיר משתנה לפי פרמטרים שונים כמו המקצועיות של אמן החושים , אורך המופע, שנות הניסיון, ועוד.

בגדול ניתן להעריך כי המחיר ינוע בין 1800-5000 ש"ח כאמור בתלות בגורמים אלו ובגורמים נוספים.

הכי פשוט לבקש הצעות מחיר מכמה אמני חושים ולהשוות, ייתכן שגם מיקום המגורים ישפיע כך שאמן חושים שגר באילת יגבה כנראה יותר עבור מופע בקריית שמונה מאמן חושים שגר בצפון...


אירוע פרטי, כמו גם אירוע של מקום עבודה, ארגון או כל מוסד אחר, יכול להיות מורכב מאוד. ניהול ארגון כזה דורש מקצועיות, כישורים ארגוניים ונכונות להתמודד עם אירועים בלתי צפויים או שינויים שעלולים להתרחש בכל עת. גם בארגון וגם באירוע. מציאת אטרקציה לאירוע משפחתי, חברתי, עסקי או אחר הוא בדרך כלל חלק חשוב בארגון האירוע. זה יכול להיות מופע פירוטכני, להקה או הופעה איכותית.

ארגון של הופעה ייחודית, מעניינת ובלתי נשכחת של אמן חושים הפך בשנים האחרונות לאחד מסוגי האטרקציות הפופולאריים ביותר.


הקהל מאד אוהב אשליות שיכולות לבדר בדרכים שאף אמן אחר לא יכול לבצע. כאן נדון בייחודיות ההופעה של אומן החושים, היתרונות של הופעה כזו וכמובן - כיצד להבין את מחיר השוק לאמן החושים. אז מה זה אמן חושים? מה עושה אמן חושים טוב יותר מאשר סוג אחר של אטרקציה לאירוע שלכם? האם אמן חושים יכול לספק הופעה מקצועית במחיר סביר?


ישנם שני גורמים מרכזיים שקובעים את מחיר ההופעה: גודל האירוע והמוניטין של האמן

האירוע קטן (בגלל מספר משתתפים מועט), והעלות נעה בין 1,800 ל-2,500 ש"ח.

לאירוע קטן עם אמן חושים מנוסה: 3000-4000 שקלים

מאות משתתפים, אמן חושים מתחיל: 3,000-4,000 שקל

מ-5,000 ₪ ומעלה לאירוע גדול עם אמן חושים מנוסה.

בחירת אמן חושים מוכר ומפורסם היא חשובה, כי ככל שאמן חושים מפורסם יותר, ככל שהופיע יותר תוכניות טלוויזיה, וככל ששמו מוכר יותר, כך המחיר שלו יעלה.

ההופעה של אמן חושים מוביל, לעומת זאת, מספקת לכם חוויה בלתי נשכחת ברמה אחרת לגמרי מההופעה של אמני חושים בינוניים.

זה יגרום ללסת שלך לשפוך לראות אמן חושים מופיע. הוא יזעזע אותך, ידהים אותך, יצחיק אותך וישאיר אותך תוהה "איך הוא עשה את זה?"?


מה מייחד אמן חושים?

בהופעה או פעילות חושית, ההבדל העיקרי בינה לבין רוב האטרקציות האחרות למסיבות, זמרים או מוזיקאים טמון באופן שבו אמן החושים מעסיק את הקהל.

הקהל הוא לא רק הצופה באמן החושים, אלא הוא משתתף פעיל במופע. היכולת להפנט את הקהל ולגרום לו לזרום עם ההצגה גורמת לך להרגיש כאילו אתה בחצי הדרך להצלחה. המרכיב השני הוא כמובן מידה רבה של מקצועיות ומיומנות.

הכלל הוא שקהל שמרגיש חלק מהמופע, ולא רק צופה, הופך להיות הרבה יותר קשוב. לכן הקהל יוצא מההופעה של אמן מהסוג הזה עם תחושת פליאה ונקודת מבט חדשה על חיי היום יום. ככה זה עובד כשמישהו יכול לנחש מחשבות ולצפות התנהגות.


אמני חושים יכולים להופיע בכמה רמות. אנשי מקצוע באמנויות הבמה מהסוג הזה עשויים לתת הופעה במסגרת סדרה באירוע או מפגש מיוחד, או שהם עשויים לתת הופעה שהיא חלק מרכזי בסדרה כזו. אפשרות נוספת היא שאמן החושים עשוי להיות האמן היחיד באירוע, ושההופעה שלו תהיה ארוכה ומכרעת. התשלום נקבע כמובן לפי אורך ומרכזיות המופע בתוך האירוע.

כאיש מקצוע מיומן בתחום שלוח השנה שלו עמוס בהופעות, אמן חושים עשוי לבקש מחיר גבוה. המחיר ההתחלתי המקובל להופעה של אמן חושים עשוי לנוע בין 2,500 שקלים למופעים קטנים ומופעים ביתיים, במסגרת סדרת אמנים המופיעים במפגש או במופע בודד. אמני חושים גובים בדרך כלל 3,000 שקל ומעלה עבור הופעות קטנות.


לרוב יגבה סכום של 4,000 ₪ עבור הופעות גדולות בהן אמן החושים הוא גולת הכותרת של הערב. עם זאת, עשויים להיות שינויים בסכומים בהתאם לדרישות האירוע וקריטריונים אחרים.
אמן חושים מחיר אטרקטיבי

רון גליקסמן אמן חושים מדהים ומרתק מציע מחיר אטרקטיבי במיוחד לכל סוגי האירועים וזאת מבלי להתפשר על שנות הניסיון, המקצועיות ומופע הטלפתיה המבדר במיוחד.

מדובר במופע על חושי אינטראקטיבי בהשתתפות הקהל ובו שלל אשליות, קריאת מחשבות וקסמים נוספים שירתקו אתכם לכיסא.

מוזמנים להתרשם מהאתר וליצור קשר בכדי לקבל הצעת מחיר 0509189188.

בהבאת אמנות חושית לאירועים עסקיים ופרטיים ברחבי העולם, לרון גליקסמן יותר מ-25 שנות ניסיון בארץ ובחו"ל. חבר באגודת אמני ישראל ובאגודת הקוסמים, קוסם גדול עם חוש הומור. את מופע האמן המדהים שלו כבר ראו עש