top of page

אמן חושים


בהבאת אמנות חושית לאירועים עסקיים ופרטיים ברחבי העולם, לרון גליקסמן יותר מ-25 שנות ניסיון בארץ ובחו"ל. חבר באגודת אמני ישראל ובאגודת הקוסמים, קוסם גדול עם חוש הומור. את מופע האמן המדהים שלו כבר ראו עשרות אלפים. מגיל צעיר מפגין רון יכולות מיוחדות ומפתח את מלאכת הקסם והמנטליזם שלו.


רון גליקסמן לאירוע פרטי או עסקי

המופע שלו מהוקצע ועשיר, המשלב טלפתיה, מנטליזם, קריאת מחשבות ועוד ועוד, כמו גם ידיים זריזות ואלמנטים מהתחום הנסתר. התדהמה חולקת על ידי הקהל באירועים הלא מוסברים.


רון גליקסמן הוא אמן טלפתיה ישראלי, אמן טלפתיה ואמן חושים

מדי שנה, אלפי אנשים צופים במופע אמן חושים. מופע חושי שהגה רון גליקסמן מאפשר לקהל להיות חלק פעיל במופע, ללמוד על התחום, להשתתף ולהנות מכל רגע. רון יודע למשוך את הקהל פנימה, לרגש אותו ולעורר סקרנות. רון גליקסמן מגיש מופע אמן חושים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר ונחשב לאחד המובילים בתחומו.

מופע אמן החושים שלו השתכלל באמצעות שנים של מחקר בתחום הפסיכולוגי והעל טבעי. רון גליקסמן כבש ילדים, בני נוער ומבוגרים מכל תחומי החיים, דתיים, חרדים וחילונים. הוא גורם לאנשים לראות ולעשות דברים לא ייאמן שקשה להסביר בצורה רציונלית.


מופע אמן החושים של רון גליקסמן - מופע לכל המשפחה

אמני חושים ומנטליסטים מאומנים לשתול מחשבות, רגשות ורעיונות במוחו של הקהל, ולהנחות אותם לחשוב בדרכים מתוחכמות על הנושא שלהם. כך ניתן לחדור למוחם המודע של המשתתפים וליצור תרגילים מנטליים חסרי הסבר. מתנתו של רון גליקסמן להמציא תרגילים מנטליים וטלפתיים שיכולים לכלול מספרים, סיפורים, תרגילים גופניים ועוד, ולגרום לקהל שלו להיות קשוב ומעורב לאורך כל המופע.


איפה מוצאים אמן חושים לאירועים

בין כישרונותיו של רון גליקסמן ניתן למנות אומנות טלפתיה, אמן חושים מוכר ומפורסם בישראל, סדנת יצירה מותאמת לילדים וקסמי מנטליזם מיוחדים המיועדים לבני נוער ומבוגרים. מופע אמן חושים של רון גליקסמן הוא תענוג לראות. רוב האנשים בקהל מגיעים סקפטיים להופעה אבל נפעמים בקסמו של רון גליקסמן ויוצאים נדהמים ונדהמים מהביצוע, חושבים על מה שהם עדים עכשיו ולא מסוגלים להבין איך הוא עושה את זה.

גליקסמן הוא המסמר בארון המתים בכל אירוע בו הוא מגיע. מופע אמן החושים של רון גליקסמן הוא הבידור המושלם לאירוע בר ובת מצווה מכיוון שהקהל יכול ללמוד על טלפתיה ומנטליזם תוך כדי השתתפות בחוויה בלתי מוסברת אך מהנה.


חוגגים ימי הולדת ואירועים עם רון גליקסמן - אמן חושים מוביל

מופע אמן החושים של רון גליקסמן משלב סיפורים מהעולם הזה עם סיפורים מהמגזר הדתי-חרדי. ביקורות של אנשים שהיו בתכנית וראו באופן אישי את התכנית או חלקים ממנה בתכנית חיה או ביוטיוב, בפייסבוק, בטלוויזיה או בכל מקום שבו רון מופיע הן חיוביות. המופע משלב סיפורים, אביזרים, רצונות ועוד ויוצר אשליות מרהיבות ומשחקי חושים ייחודיים. רון מעלה את המופע כבר 15 שנה וזו אחת ממופעי אמני החושים המצליחים בישראל.

רון מסביר מהו מנטליזם, מהו אמן חושים, ואז מדגים זאת באמצעות אחד מהקהל. הקהל לומד כיצד ליצור את האשליות ואת משחקי המחשבה הללו בדרך זו. בהרצאותיו, בתחרויות הקסמים, בפינות הטלוויזיה ובמופעי אמני חושים, רון גליקסמן מעורר ומלמד צעירים בניסיונו בתחום האמנות החושית, המנטליזם וקריאת המחשבות. מופעי אמן החושים מספקים חוויה ייחודית וסוחפת.


קריאת המחשבות והמנטליזם המודרך של רון גליקסמן

"איך הוא יכול לדעת מה אני חושב?" "איך הוא יכול לעשות את זה?"

במופע אמן החושים שלו זוכה רון גליקסמן לתגובות רבות מהקהל. ילדים ומבוגרים כאחד נדהמים מהמופע של רון. מכיוון שהמופע יכול להעביר מסרים אמיתיים במהלך האירוע לעובדי החברה, הוא מתאים מאוד לאירועים עסקיים בחברות. אתם באמת יכולים להפיק תועלת מהמופע ומשיתוף הפעולה בין רון לאורחי האירוע אם אתם רוצים לשלב במהלך המופע מסרים ערכיים, חברתיים או אחרים ולגרום לעובדים להרגיש מועשרים מהמסרים ששרון מעבירה במהלך המופע.

מה אתה יכול ללמוד עוד על רון גליקסמן ועל מופע האמנות החושית הייחודית שלו? בקר באתר וקרא ביקורות, עיין בתמונות וגלה עוד על רון גליקסמן. תוכלו להזמין את מופע אמן החושים של רון גליקסמן, מופע חושים ומופע טלפתיה ייחודי, לאירוע הפרטי או העסקי הבא שלכם במגזר הדתי החרדי או החילוני וליהנות מחוויה יוצאת דופן וייחודית שלא תראו כל יום.

כולנו נהנים ממשחקי קסם ונפשות, במיוחד כשהם חולקים את הקסם שלנו. גליקסמן הוא פרפורמר מהפנט שלא רק מעסיק את הקהל בהצמדתו לכיסא, אלא גם מעמיד אותו ממנו ומשתף אותו במופע. למעשה, ההצגה כולה מבוססת על השתתפות הקהל ולכן זה לא רק הצגה המבוססת על התבוננות אלא הרבה יותר. לראות זה להאמין.

Comentarios


bottom of page