top of page

איך להיות אמן חושים מצליח: קסם אישי, חוש הומור ומקצועיות

מבוא

כדי להיות אמן מצליח, צריך יותר מסתם כישרון. כן, יש מיומנות ויכולת טבעית חשובה, אבל יש גורמים אחרים שמשחקים בהפיכתו כאמן. בפוסט זה בבלוג, נחקור שלושה מהגורמים הללו: קסם אישי, חוש הומור ומקצועיות.

אולי אתה חושב, "אני לא מקסים או מצחיק מטבעי, אז איך אני יכול להצליח כאמן?" אבל אל דאגה – אלו דברים שניתן ללמוד ולתרגל. וברגע שהורדתם אותם, הם יעזרו לכם להתבלט מהמתחרים ולבנות מערכות יחסים חזקות עם לקוחות, עמיתים ואחרים בתעשייה.

אז בואו נתחיל!

מבוא הסעיף.

סעיף קטן 1.1 היה נגיש.

כשאתה אמן, אתה שם את עצמך שם כדי שהעולם יראה. אתה צריך להיות נגיש לקהל שלך, כדי שיוכל להתחבר אליך ואל האמנות שלך. זה אומר להיות זמין ברשתות החברתיות, להגיב לתגובות ולשאלות, ובאופן כללי להיות פתוח ונגיש.

סעיף קטן 1.2 היה אדיב.

להיות אדיב הוא חלק חשוב בלהיות מקסים. אתה צריך להיות אדיב למעריצים שלך, לאמנים אחרים ולכל מי שאתה פוגש. זה לא אומר שאתה חייב להיות שטיח לדלת - אבל זה אומר לכבד ולהתחשב באחרים.

סעיף 1. תהיה מקסים.

תהיה נגיש.

אף אחד לא יימשך לאמן שאינו נגיש. אם אתה רוצה להצליח, אתה צריך להיות פתוח ונגיש. זה לא אומר שאתה צריך לחלוק הכל על עצמך עם כל מי שאתה פוגש, אבל זה אומר שאתה ידידותי וקל לדבר איתו.

סעיף קטן 2.2 היה אדיב.

בנוסף להיותך נגיש, אתה גם צריך להיות אדיב. אנשים נוטים יותר לתמוך באדם אדיב ואכפתי מאשר באדם קר ומרוחק. שוב, זה לא אומר שאתה צריך לחלוק את סיפור חייך עם כל מי שאתה פוגש, אבל זה אומר להיות מנומס ומתחשב.

סעיף 2: יש חוש הומור

סעיף קטן 2:1 היה קל

אף אחד לא רוצה לעבוד עם מישהו שהוא גבוה בתחזוקה וקשה. אם אתה רוצה שאנשים ירצו לעבוד איתך, חשוב להיות נוחים ומפרגנים. זה לא אומר שאתה צריך לתת לאנשים לנצל אותך, אבל זה אומר להיות גמישים ומוכנים להתפשר.

סעיף קטן 2:2 היה מצחיק

בעל חוש הומור הוא עוד תכונה חשובה עבור אמנים המחפשים להצליח. להיות מצחיק יגרום לאנשים לרצות להיות סביבך, וזה גם יגרום להם יותר (במידה מסוימת) לסלוח על כל טעויות שאתה עשוי לעשות. עם זאת, אל תתאמץ יותר מדי להצחיק - פשוט תהיה עצמך ותן לחוש ההומור הטבעי שלך לזרוח.

סעיף 2. יש חוש הומור.

להגיע בזמן

דייקנות היא קריטית בעולם האמנות. אם אתה אמור לשאת הרצאה או הופעה, וודא שאתה שם בזמן. כך גם בפגישות עם לקוחות, גלריות או בעלי מקצוע אחרים בתחום.

סעיף קטן 3.2 היה אמין

אם אתה אומר שאתה הולך לעשות משהו, עשה את זה. זה חשוב במיוחד כשמדובר במועדים. אם תספר ללקוח שלך שתסיים יצירה עד תאריך מסוים, וודא שהוא נעשה - או לפחות הודע לו זמן רב מראש אם יש בעיות שימנעו ממך לעמוד בדדליין.

להיות אמין פירושו גם להיות כנה לגבי הכישורים והיכולות שלך. אם אתה לוקח על עצמך פרויקט שהוא מעבר לרמת המיומנות שלך, הוא ישתקף אותך בצורה גרועה ועלול לפגוע במוניטין שלך.

3.3 שמרו על גישה חיובית

אף אחד לא רוצה לעבוד עם מישהו שקשה או לא נעים להיות בקרבתו. נסו להישאר חיוביים ואופטימיים, גם כשהדברים לא הולכים לפי התוכנית. זה לא אומר שאתה צריך להיות מזויף - רק אל תיתן להיבטים השליליים של העבודה להפיל אותך יותר מדי.


אמן חושים מוצלח

סעיף 3. היו מקצועיים.

תהיה מאורגן.

סעיף קטן 4.2 היה יעיל.

סגירת מדור.

סעיף קטן 5.1 תאהב את האמנות שלך.

לא משנה מה תעשה בחיים, אם לא תאהב את זה בכל ליבך, לא תצליח. אותו דבר לגבי היותו אמן. אם אתה לא נלהב מהעבודה שלך, זה יראה, ואנשים יהיו פחות סבירים שישקיעו בך או בעבודה שלך.

סעיף קטן 5.2 עקוב אחר החלומות שלך

זה אולי נראה קצת קלישאתי, אבל זה חשוב בכל זאת. אם אתה רוצה להיות אמן מצליח, אתה צריך ללכת בעקבות החלומות שלך ולהתמיד בקשיים. זה לא יהיה קל, אבל זה יהיה שווה את זה בסופו של דבר.

סעיף קטן 5.3 להיות מסור

להיות מסור לאמנות שלך פירושו להשקיע את הזמן והמאמץ הנדרשים כדי לשפר ולשכלל את האומנות שלך. זה גם אומר להקריב קורבנות כשצריך - כמו ויתור על פעילויות חברתיות או שינה - כדי להתקדם. אם אתה לא מסור, ההצלחה תחמוק ממך.

סיכום מדור.

סעיף קטן 6.1 מצא את הנישה שלך

כאמן, חשוב לזהות את סוג האמנות שאתה מתלהב ממנה ולמקד את מאמציך בהפיכתך למומחה בתחום זה. בין אם אתה נלהב מציור, פיסול או צילום, מצא את מה שאתה אוהב והשאר עם זה. אל תנסה להיות "ג'ק של כל המקצועות" - התמקד בלהיות אמן אחד.

סעיף קטן 6.2 חפש הזדמנויות

כשזה מגיע להיות אמן מצליח, תשוקה היא באמת הכל. ללא תשוקה, לא יהיה לך את הדחף להצליח או את הנחישות לראות את הפרויקטים שלך עד לסיום. כשאתה מחפש הזדמנויות, זכור תמיד מדוע התחלת בדרך זו מלכתחילה - כי אהבת אמנות ורצית לעשות מזה קריירה. תן לתשוקה הזו להדריך אותך ולעולם אל תוותר על החלומות שלך.

סיכום

לסיכום, להיות אמן מצליח דורש קסם אישי, חוש הומור ומקצועיות. בהיותך מקסים, נגיש ואדיב, אתה מקל על אנשים להתחבר אליך ואל האמנות שלך. חוש הומור מראה שאתה קליל ונגיש, שתי תכונות חיוניות בכל תחום שיתופי. ולבסוף, בהיותך מקצועי בהתנהלותך עם אחרים, אתה מראה שאתה אמין ואמין - עוד שתי תכונות שהן מפתח להצלחה.

bottom of page